سوالات متداول

news

در زمان سفارش کارت، چه هزینه هایی باید پرداخت کنم؟

برای کارت های مجازی، تنها هزینه کارت + 10 دلار باید  پرداخت می شود. برای کارتهای فیزیکی  قابل شارژ علاوه بر هزینه صدور و شارژ کارت، در صورت نیاز به ارسال خود کارت می بایست هزینه ارسال آن نیز پرداخت شود.

هزینه شارژ کارت چه مقدار است؟

۳/۵ درصد بیشتر از قیمت واقعی دلار+۱۰ دلار کارمزد در مدت زمان کمتر از ۲۴ ساعت کاری حداکثر در همان روز شارژ می شود.

ویزا کارت شما را چطور تهیه کنم و چه زمانی و کجا بدستم میرسد؟

با مراجعه به سایت woprexcard.com در قسمت سمت چپ بالای صفحه بروی ثبت نام کلیک نموده و پس از تکمیل فیلدهای مربوط و وارد نمودن آدرس و پرداخت هزینه ، پس از 24 ساعت کاری کارت شما صادر و به آدرسی که در پنل خود درج نموده اید بصورت رایگان ارسال می گردد.

آیا با ویزا کارت ، امکان خرید حضوری در فروشگاه های خارج از کشور وجود دارد؟

 بله، تمامی فروشگاههاي خارجی که به درگاه ویزا کارت متصل هستند.

آیا برای فعال کردن کارت مبلغی کسر خواهد شد؟

بله ،مبلغ ۴ دلار برای فعال کردن کارت از موجودی کارت کسر خواهد شد.

آیا جهت برداشت از کارت

آیا جهت برداشت از کارت هزینه و یا کارمزد و یا مالیاتی کسر می شود؟

خیر . در هیچ یک از عملیات های بانکی که از کارت استفاده میشود هیچ کارمزد و یا هزینه ای توسط وپرکس کم نمیشود (برداشت پول از ATM خرید با POS فروشگاهی و خرید آنلاین و...).

آیا با این ویزا کارت می توانم از کارت خوان و عابر بانک استفاده کنم؟

بله با داشتن الکترون کارت و الکترون پلاس کارت می توانید از کارت خوان وعابر بانکهایی که متصل به سیستم ویزا  هستند،استفاده کنید.

برخی از وبسایت ها درخواست می کنند که اطلاعات کارت را برایشان ایمیل کنیم، آیا این مورد کار صحیحی است؟

تاکید می کنیم به هيچ عنوان اطلاعات كارت را از طریق ایمیل و یا روشهای مشابه در اختيار وب سايت و يا اشخاص متفرقه قرار ندهيد كه عواقب سوء احتمالي آن به عهده شما مي باشد و امكان سوء استفاده نيز وجود دارد مگر اینکه خودتان به آن سایت و یا فرد اطمینان کامل داشته باشید. در زمان ورود اطلاعات کارت خود در اینترنت نیز اطمینان حاصل کنید صفحه ای که در آن حضور دارید صفحه امن (SSL) با مجوز باشد.

کد CVV یا CVV2 چیست؟  

کد CVV2 یا CVVدر کارتهای فیزیکی عبارت است از شماره سه رقمی نوشته شده در پشت کارت. وبسایت ها در هنگام خرید آنلاین به منظور اطمینان از تقلبی نبودن کارت شما این شماره را از شما درخواست می کنند.

من می خواهم در یک آزمون بین المللی شرکت کنم. آیا امکان هزینه پرداخت با کارت های شما را دارم؟

بله، نه تنها ثبت نام آزمون، بلكه سایر انواع پرداخت های دانشجویی نظیر: هزینه اپلیکیشن فی، هزینه خوابگاه، شرکت در کنفرانس و ... را نیز پرداخت کنید. علاوه بر این می توانید از کارت های ما جهت پرداخت هزینه های مهاجرتی، توریستی و مسافرتی(رزرو هتل، رزرو پروازهای خارجی، ...)، خرید از وبسایت های خارجی استفاده کنید.

سوالات متداول ویزا کارت ویرچوال یا مجازی

پس از ثبت سفارش کارت چه اطلاعاتی برای من ایمیل می شود؟

تمام اطلاعاتی که برای پرداخت آنلاین ( مانند card number, cvv2) به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.

ارز درون کارت چه می باشد ؟

این کارتها با ارز دلار صادر میگردد.

سایتی را که قصد پرداخت دارم کد سه رقمی css از من میخواهد چه کار کنم؟

عباراتی مانند cvv2, csc, vcv, css… همه آنها همان کد سه رقمی ای است که به نام cvv2 برای مشتریان گرامی ایمیل شده است.

هزینه تمدید کارت چقدر میباشد؟

 هزینه تمدید 65 دلار می باشد.

آیا پس از دریافت کارت حتما باید کارت را رجیستر و فعال نمایم تا بتوانم استفاده کنم؟

خیر کارت فعال شده بدست شما خواهد رسید.

اعتبار کارت من رو به اتمام است اما کارت دارای موجودی می باشد چکار کنم؟

شما می توانید کارت را تمدید و موجودی کارت خود را از طریق پنل آنلاین کارت به کارت جدید خود منتقل نمایید و در صورت عدم تمایل به دریافت کارت جدید می توانید با ما تماس گرفته تا موجودی کارت شما توسط ما مصرف و معادل ریال آن به قیمت خریداری شده شما، برگشت داده شود.

اگر در عملیات پرداخت ،موجودی کارت کافی نبود چه کار کنم؟

به راحتی میتوانید کارت خود را از طریق سایت www.woprexcard.ir بعد از عضویت به مبلغ دلخواه شارژ و پرداخت خود را انجام دهید.

آیا من می توانم بیش از یک کارت داشته باشم؟

هر فرد با داشتن یک پاسپورت می تواند چهار ویزا کارت داشته باشد.

من از پذیرش این کارت در سایت مورد نظرم مطمئن نیستم.چکار کنم؟

شما می توانید با پشتیبانی سایت مربوطه هماهنگ نمایید که آیا ویزا کارت را پذیرش می کند یا خیر. که در صورت تایید از سایت مربوطه با آسودگی خاطر کارت ویزا کارت قابل شارژ را تهیه نمایید.

آیا با این کارتها می توانم هتل یا بلیط هواپیما رزرو نمایم؟

بله.شما میتوانید به راحتی هتل یا بلیط هواپیمای خود را رزرو نمایید.البته توجه فرمایید که بر اساس آیین نامه بعضی از شرکت های هواپیمایی ( معمولا شرکت های هواپیمایی ترکیه و گاهی شرکت های اروپایی) اصل کارت فیزیکی را در زمان پرواز ممکن است مطالبه نمایند بدین منظور حتما شرایط و ضوابط سایت شرکت هواپیمایی را قبل از رزرو بلیط مطالعه نمایید.

آیا این کارت را میتوانم به پی پال اضافه نمایم؟

بله به راحتی می توانید کارت را به پی پل اضافه نمایید البته لازم به ذکر است استفاده از خدمات پی پال و یا حتی اضافه نمودن کارت به پی پال مستلزم آشنایی کامل کاربر و گاهی تسلط به این حساب بین المللی می باشد از این رو اضافه نمودن کارت توسط هر دارنده کارت توسط ما هیچ ضمانتی نمی شود.

در بسیاری از فروشگاهای آنلاین و سایتهای مختلف می توانم پرداخت خود را انجام دهم اما در بعضی از سایتها علی رغم داشتن موجودی کافی اخطار ” عدم موجودی کافی ” یا “کارت شما فعال نیست “نمایش داده می شود و پرداخت انجام نمی گیرد.علت آن چیست؟

هیچ شرکت یا کمپانی صادر کننده کارت اعتباری ارزی نمی تواند ادعا کند که کارت ارائه شده در صد درصد سایتها پذیرش می شود و گاه علی رغم داشتن موجودی کافی و فعال بودن کارت ،پرداخت انجام نمی شود چرا که پذیرش هر کارت منوط به قوانین مالی و سیاسی سایت مربوطه می باشد. در چنین مواقعی هیچ شرکت یا شخصی نمیتواند سایت را به پذیرش کارت وادار نماید و بهترین گزینه این می باشد که دارنده کارت محصول دلخواه را در سایتهای مشابه که کارت را پذیرش می کند تهیه نماید.

پرداخت من پس از انجام دیکلاین و وجه ریفاند داده شده است ( وجه برگشت خورده است ) چه زمانی طول میکشد تا پول به کارت من واریز شود؟

برگشت وجه به کارت معمولا در بازه زمانی ۳۰ روز انجام میگیرد.

آیا می توانم ویزا کارت ویرچوال را بر روی POS خرج یا از ATM پول برداشت کنم؟

خیر. تا زمانیکه اصل کارت فیزیکی را نداشته باشید نمی توانید از ATMیا POS استفاده نمایید.

در هنگام خرید آنلاین ارزی، آدرس کارت(Billing Address) از ما می پرسند، چه آدرسی وارد کنم؟                                          

 بیلینگ آدرس، آدرسی که برای انجام پرداخت لازم است و این متفاوت از" آدرس پستی جهت ارسال محصول(Shipping Address)" است. شیپینگ آدرس را می توانید برای وبسایت هایی که ارسال محصول به ایران دارند ، آدرس واقعی خودتان را وارد می کنید.

آیا شرایط و ضوابط خاصی برای تهیه کارت باید پذیرش شود؟

بله.جهت سفارش و دریافت اطلاعات کارت باید شرایط و ضوابط کارتها را به دقت مطالعه و پذیرش نمایید