درباره ما

news

در دنیای کنونی که بر اساس ارتباطات و فناوری پیش می‌رود و تبادل اطلاعات و مراودات بانکی و مالی و حتی مسافرت های کاری و تفریحی از فعالیت‌های معمول بشر شده است می‌توان گفت هر فردی در هر نقطه از دنیا نیاز به امکاناتی برای برقراری این نوع ارتباطات را دارد به نحوی که بتواند با صرف هزینه و زمان اندک به مقصود خود برسد، بدین منظور برای تأمین نیاز های جامعه حال حاضر کشور و عبور از محدویت های موجود برای انواع خرید های خارجی و خرید های حضوری در کشورهای دیگر ،وپرکس کارت خود را مسمم به ارائه هر چه بهتر و بیشتر با توجه به استانداردهای داخلی و خارجی برای تأمین نیاز و رضایت مشتریان این نوع خدمات کرده است.

وپرکس کارت چیست؟

وپرکس کارت داری سه نوع سرویس ویزا کارت است که به تفکیک هر نوع از سرویس ها توضیحات کاملی در جدول زیر داده شده است که با توجه به نیاز شما و کاربردی که از آن انتظار داریدمی‌توانید اقدام به خرید و ثبت سفارش کنید .

ویرچوال کارت (VIRTUAL CARD) :

  • نوعی از سرویس کارت مجازی برای خریدهای آنلاین اینترنتی می‌باشد که با در دست داشتن نام کاربری و رمزعبور می توانید خرید انجام دهید.انواع خرید اعم از خرید کالاهای برند خارجی ،خرید نرم افزارهای مختلف با لایسنس معتبر شرکت های مشهور ارایه دهنده،خرید آثار هنری و فرهنگی دیگر کشورها، تهیه بلیط شرکت های هواپیمایی خارجی به طور مستقیم ،رزرو هتل و کنسرت و کنفرانس های بین‌المللی و ...

الکترون کارت(ELECTRON CARD):

  • نوعی کارت فیزیکی با قابلیت استفاده در ATM و استفاده از دستگاه پوز یا کارت خوان و خرید اینترنتی می‌باشد و  قابل شارژ مجدد به مبالغ دیگر است.

الکترون پلاس کارت(ELECTRON PLUS):

  • کارتی فیزیکی با قابلیت‌های بیشتر از الکترون کارت است که می‌توان آن را در ATM و POS یا دستگاه‌های کارتخوان استفاده کرد و خرید اینترنتی نیز انجام داد که تفاوت اصلی آن با الکترون کارت در میزان برداشت روزانه آن می باشد .

 

شماره کارت پاسارگاد به نام آقای مهدی اخ الصنایع : 2415-6349-2910-5022

شماره شبا : IR100570024880000940630001