دو میلیون نفر در سراسر دنیا آماده اجاره دادن بخشی از خانه خود به مسافران و گردشگران هستند.

خیلی ها دوست دارند وقتی به شهری سفر  می کنند، ‌به جای ان که هتل های لوکس ۵ ستاره منتظر آن ها باشند اهالی شهر به استقبال آن ها بیایند و در خانه اهالی شهر ساکن شوند. سبک زندگی مردم را ببینید، با آداب و رسوم آن ها آشنا شوند و از همه مهم تر، فرصتی برای تعامل بهتر و نزدیک تر با مردم عادی و بدنه جامعه داشته باشند.

این فرصت، از طریق  برخى سایت هاى خدماتى و معرفى منزل اجاره اى در سراسر دنیا  در اختیار شماست.

 شما می توانید بر اساس شهری که قصد سفر دارید، یکی از خانه های معرفی شده توسط افراد را انتخاب، و پس از هماهنگی با صاحب خانه و پرداخت هزینه های مربوطه از بستر سایت هاى مربوطه، به شهر مقصد سفر کرده و در خانه مربوطه ساکن شوید.

 شما این فرصت را خواهید داشت تا تجربه اقامت ارزان خودمانی را با اهالی ۳۴ هزار شهر در سراسر جهان در اختیار داشته باشید. فرصتی که ارزشمند و بعضا تجربه ای خوش و خاطره انگیز است.

وقتی شما در یکی از اتاق های یک خانه با حضور خانواده و اهالی آن خانه مواجه می شوید، خیلی حس هایی که در هتل و اقامت انفرادی نخواهید داشت را تجربه می کنید. نوشیدن و غذا خوردن و گشتن در شهر و صحبت کردن با اهالی در مسائل مختلف، همه این ها فرصت هایی است که با اقامت های خودمانی در کنار خانواده هایی که اتاق هایشان را به گردشگران اجاره می دهند، فراهم می شود.990fafcf-e872-47ee-b157-7739c5f56275

فرصتی خوبی برای مهمانان تا خانه های ارزان قیمت و امن پیدا کنند و هم چنین فرصتی برای اهالی شهر تا از این طریق، با گردشگران ارتباط برقرار کرده و دوستان جدید پیدا کنند و از خانه خالی خود، کسب در آمد کنند.

از سال ۲۰۰۸ میلادی که این پرتال راه اندازی شد تا کنون، بیش از ۶۰ میلیون گردشگر توانسته اند از خدمات اقامت خودمانی ارزان قیمت پیش میلیون ها خانواده در سراسر دنیا استفاده کنند.

با خدمات ویزا کارت هاى بین المللى در کوتاه ترین زمان ممکن خانه هاى رویایى در اقصى نقاط جهان را اجاره کنید و سفرى متفاوت را در کنار فرهنگ مردمان کشورهاى مختلف تجربه کنید.

 

 

 

ارسال نظر

این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر درصد خریداران از آن استفاده می کنند

اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشور ها ، تعیین وقت سفارت آن کشور جهت مصاحبه می باشد.

ویزا کارت ها میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه خرید های اینترنتی شما باشد.