فروشگاه اینترنتی علی بابا که یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین دنیا و کشور چین به حساب می‌آید، هر ساله به مناسبت روز مجردها فروش ویژه‌ای برگزار می‌کند.

از سال ۱۹۹۰روز ۱۱ نوامبر در کشور چین به عنوان روز مجردها شناخته می‌شود. علی‌بابا از سال ۲۰۰۹ تا کنون در این روز فروش‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کند

فروش ویژه‌ای که قبل از جمعه سیاه Black Friday  کشور آمریکا برگزار می‌شود.

در آخرین فروش ویژه که توسط علی بابا برگزار شد و براساس آمار منتشر شده، فروش این شرکت در یک روز به ۱۷٫۷ میلیارد دلار رسیده است.

فروش ویژه‌ی علی بابا در روز ۲۱ آبان ماه گذشته برگزار شد و فروش کلی محصولات این فروشگاه اینترنتی به ۱۷٫۷۹ میلیارد دلار رسید که ۳۲ درصد در مقایسه با روز مجردهای سال قبل از آن بیشتر بوده است. حتی مشخص شد که ۸۲٫۰۷ درصد خرید‌های صورت گرفته از این سایت هم به وسیله‌ی تلفن‌های همراه هوشمند بوده است.

در روز ۲۱ آبان ماه سایت علی بابا تنها در ۲ ساعت اولیه به فروش ۷٫۲ میلیارد دلاری دست پیدا کرد که ۱ میلیارد دلار آن از طریق پرداخت‌های موبایلی در ۵ دقیقه صورت گرفته بود. این اتفاق در سال گذشته در مدت هشت دقیقه رخ داد.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که گرچه این فروشگاه اینترنتی با افزایش فروش ۳۲ درصدی در مقایسه با سال گذشته مواجه شده؛ اما افزایش فروش این سایت در سایت ۲۰۱۵ در مقایسه با ۲۰۱۴ به ۶۰ درصد رسیده بود.

سایت علی بابا گفته سفارش‌هایی که دریافت کرده از ۲۳۵ کشور مختلف دنیا بوده است و برندهای معروف دنیا مانند Nike، Uniqlo،Adidas  و Phillips  هم در آن شرکت کرده بودند.

کشور چین با داشتن ۶۶۸ میلیون کاربر اینترنت یکی از بزرگ‌ترین جمعیت خریداران آنلاین را شامل می‌شود.

 

ارسال نظر

این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر درصد خریداران از آن استفاده می کنند

اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشور ها ، تعیین وقت سفارت آن کشور جهت مصاحبه می باشد.

ویزا کارت ها میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه خرید های اینترنتی شما باشد.