طی همکاری جدید پی پال با گوگل پلی برای بهره مندی کاربران از امکانات دو طرف صورت گرفت.

 

با توجه به پر سابقه بودن دو شرکت پی پال و گوگل و داشتن میلیون‌ها کاربرتوافق هایی بین شرکت پی پال و گوگل صورت گرفته تا کاربران با « اندروید پی» خدمات خریدهای گوگل پلی را انجام دهند.

پی‌پال یکی از سرویس‌های محبوب در دنیا است که برای پرداخت صورت حساب و انتقال وجه به حساب‌های دیگر استفاده می‌شود. بیش از ده‌ها میلیون کاربر در سراسر دنیا از سرویس پی‌پال استفاده می‌کنند.

این کمپانی به دنبال گسترش روابط است تا بتواند استفاده از خدماتش را برای کاربران خود آسان‌تر کند. پی‌پال اعلام کرده با گوگل قرارداد بسته است تا کاربران بتوانند از طریق اندروید پی از خدمات پی‌پال استفاده کنند.

همکاری پی‌پال و گوگل از سه سال پیش شروع شد؛ زمانی که گوگل امکان پرداخت از طریق پی‌پال را به سرویس گوگل پلی اضافه کرد. کاربران پی‌پال از این پس می‌توانند از اندروید پی برای پرداخت صورت‌ حساب‌ در فروشگاه‌ها، درون اپلیکیشن‌ها و خریدهای آنلاین استفاده کنند.

در این حالت، تنها عمل پرداخت با اندروید پی صورت می‌گیرد و مبلغ از حساب پی‌پال کاربر کاسته می‌شود. استفاده از سرویس پی‌پال برای کاربرانی امکان‌پذیر خواهد بود که از اندروید پی در سیستم‌عامل اندروید 4.4 به بالا استفاده کنند.

ارسال نظر

این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر درصد خریداران از آن استفاده می کنند

اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشور ها ، تعیین وقت سفارت آن کشور جهت مصاحبه می باشد.

ویزا کارت ها میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه خرید های اینترنتی شما باشد.